KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8761091
nr 876 1091
Etsning
Hans Johansson (Norsbo), signerad. 1936, "Zorns atelier i Stockholm", motivet: 15x12
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 februari 2014
kl 19:46:46
1/2 10:28:15
700 kr
17/2 17:23:11
17 feb